Eric Edmeades seminare Vilniuje susirinko per 400 dalyvių. Ne visi norintys galėjo patekti į šį renginį, todėl sukūrėme galimybę pamatyti įrašą.

Tu verslą valdai... ar jis tave?

"Didžioji dalis įmonių savininkų pradeda verslą tam, kad susikurtų savo gyvenime daugiau laisvės, laisvo laiko ir finansinio turto. Deja, daugelis jų klysta. Tik maždaug 1 iš 5-ių verslo savininkų įmonė perkops 5 metų gyvavimo trukmę. Neretai to yra pasiekiama su brutalia jėga, labai sunkiu darbu ir didžiuliais pasiaukojimais. Gali būti ir kitaip! Verslo savininkai gali turėti daugiau asmeninės laisvės." -- Eric Edmeades

Praktiškas ir požiūrį į gyvenimą bei verslą keičiantis 2 valandų pranešimas:

"Kaip Valdyti Verslą, Kad Liktų Daugiau Laiko Sau, Savo Šeimai ir Pomėgiams?"

Unikali galimybė pasisemti išminties, praktiškų patarimų iš patyrusio verslininko, entreprenerio ir pasaulinio lygio pranešėjo, Eric Edmeades.

Pranešimo metu jūs sužinosite:

  • 5 dažnas klaidas, kurios įtraukia įmonių savininkus į verslo procesus ir priverčia juos dirbti gerokai sunkiau, nei jiems iš tikrųjų reikia...
  • Galingą strategiją, kuri ženkliai padidina pajamas ir pinigų srautą paverčia lengvai prognozuojamu.
  • Veiksmingą būdą, kaip pritraukti ir išlaikyti geriausius žmones savo komandoje ir išmokti pasitikėti jais, kad jie galėtų efektyviai dirbti.

Eric'o pranešimuose naudingas turinys yra skoningai suderintas su jumoru. Galime pažadėti, kad jums tikrai neteks nuobodžiauti!

Seminaro metu sužinosite praktiškų ir naudingų patarimų, kurių pritaikymas padės jums savo versle pasiekti daugiau laisvės ir pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

Norite pamatyti įrašą? Štai viskas, ką turite žinoti apie Eric Edmeades:

Eric Edmeades savo karjerą pradėjo versle. Pirmąjį verslą iki sistemos jis sukūrė per 6 metus, o antrąjam verslui užteko vos 1,5 metų. Įgijęs pakankamai patirties, savo žiniomis jis pradėjo dalintis su verslininkais ir vadovais. Eric'ui tai yra malonumas ir misija.

Jis ir dabar yra aktyvus versle - turi kelias pelningai veikiančias įmones. Tačiau svarbiausia tai, kad jos netrukdo jam skirti pakankamai laiko savo šeimai bei užsiimti mėgstamomis veiklomis - fotografija, kelionėmis ir verslininkų mentoryste.

Kaip pranešėjas Eric'as yra labai charizmatiškas ir sugeba labai greitai užmegzti ryšį su auditorija. Jis kalba paprastai, suprantamai ir turi gerą jumoro jausmą. Jo nebus nuobodu klausytis ne tik 2 valandas, bet ir 2 dienas!

KADA? iš karto po registracijos atsiųsime įrašo nuorodą el. paštu

TRUKMĖ: 3 valandos

ANGLŲ K. be vertimo

ŽIūrėti įrašą dabar

Keletas įdomių faktų apie šio renginio pranešėją

  • Eric Edmeades yra verslo veteranas ir marketingo ekspertas, turintis tarptautinę 20 metų patirtį versle - 6 šalyse ir keliose skirtingose industrijose...
  • Savo pirmąjį verslą IT srityje įkūrė Anglijoje 1997 m. Po 9 metų, kai jo kompanija jau buvo pripažinta rinkos lyderė, Eric Edmeades ją pardavė privatiems investuotojams.
  • 2009 m. jis įsigijo Holivudo specialių efektų studiją; išvystė technologijų įmonę, kuri sukūrė inovatyvias 3D kameras. Jos buvo naudojamos filmuojant efektus tokiems filmams, kaip Avatar, Pirates of the Caribbean, Transformers ir Ironman.
  • Dar viena jo įmonė - pažangių prototipų kompanija, kuri bendradarbiaudama su Jaimie Hyneman iš “Mitų griovėjų” sukūrė realistiškus manekenus traumų ir amputacijų simuliacijoms.
  • Sukurtas produktas pelnė įvairių apdovanojimų už inovacijas ir dizainą bei sulaukė Jungtinių Valstijų armijos dėmesio. 2014 m. pabaigoje verslas buvo parduotas įmonei “KForce Government Solutions”.
  • Verslai netrukdo jam skirti laiko savo šeimai bei užsiimti mėgstamomis veiklomis - fotografija, kelionėmis, bei verslininkų mentoryste.

Pamatyti seminaro įrašą >>>

Organizatorius:

MB "Seminarai.lt"
Įmonės kodas: 304690605
Santariškių g. 53a-7, Vilnius
Vadovas: Darius Jonauskas

Darius Jonauskas su Niku Vujičičiumi, Žalgirio arena 2016 m. rugsėjo 30 d.

Kontaktai:

info@seminarai.lt

Sekite mus facebook'e