Lietuviško įtaigaus viešojo kalbėjimo šventė

3 viešo kalbėjimo ekspertai bei 13 įvairių sričių profesionalų savo pranešimus paruošė pagal unikalią ĮPK metodiką.

Įsitikinsite, jog įtraukiančius ir vertę kuriančius pranešimus gali paruošti bet kokios srities atstovai!

ČIA SUSITINKA ŽMONĖS, KURIEMS SVARBUS ASMENINIS BEI PROFESINIS TOBULĖJIMAS, VIEŠO KALBĖJIMO EKSPERTAI, JAIS NORINTYS TAPTI PROFESIONALAI, PERSONALO VADOVAI IR ORGANIZATORIAI.

2021 birželio 18 | Vilnius Grand Resort

Renginys baigėsi. Kviečiame pamatyti įrašą!

 Prieiga prie įrašo 39,00 €

PAGRINDINĖS NAUDOS DALYVIAMS

Trys viešojo kalbėjimo ekspertai - praktikai jums atskleis efektyviausius metodus ir rekomendacijas, kaip pasiruošti viešai kalbai, prezentacijai, produkto ar paslaugos pristatymui, kokių klaidų išvengti ir kaip sukurti tokį pristatymą, kuris privers jūsų auditoriją jumis žavėtis.

Įvairių sričių profesionalų bei ekspertų praktiniai patarimai, kurie pravers tiek jūsų profesinėje veikloje, tiek ir asmeniniame gyvenime.

Įsitikinsite, kad įtaigiai kalbėti gali skirtingų sričių atstovai!

Visi pranešimai yra paruošti pagal unikalią ĮPK viešų kalbų kūrimo metodiką. Klausydami jų, pastebėsite įtaigių pranešimų dėsningumus, kaip pradedama kalba, kokia jos struktūra, kaip suprantamai pristatyti ir argumentuoti savo idėjas, kad jos būtų išgirstos.

KAM SKIRTA?

 • Personalo vadovams, mokymų specialistams ir konferencijų organizatoriams, kurie ieško NAUJŲ, profesionalių, įtaigiai kalbančių pranešėjų savo renginiams.
 • Įmonių vadovams, pardavimų vadovams ir tiems, kam darbe aktualu kalbėti viešai, kurti įtaigius pristatymus ir sėkmingai parduoti bei sužavėti savo klausytojus.
 • Savo sričių profesionalams, kurie nori tapti pranešėjais ir dalintis savo žiniomis, patirtimi.
 • Lektoriams, autoriams ir influenceriams, kurie nori išmokti įtaigiau komunikuoti ir susipažinti su naujomis galimybėmis padidinti savo žinomumą.
 • Žmonėms, kuriems svarbus asmeninis bei profesinis tobulėjimas ir kurie nori įkvėpimo bei šviežių idėjų, kaip greičiau pasiekti savo tikslų įvairiose srityse.

PRECEDENTO LIETUVOJE NETURINTIS RENGINYS IR ORGANIZATORIAUS PAŽADAS

Tai bus pati nuoširdžiausia ir labiausiai įkvepianti konferencija, kurios įrašą esate žiūrėję per pastaruosius 2 metus arba grąžinsiu sumokėtus pinigus.“


Kodėl toks drąsus pažadas?

 • Per pastaruosius 15 metų suorganizavau daugiau nei 200 edukacinių renginių nuo 10 iki 10 tūkst. dalyvių ir žinau, kad tokios konferencijos Lietuvoje dar nėra buvę!
 • Pranešėjai savo 15 minučių pranešimams atsakingai ruošėsi ir juos tobulino įtaigių pranešėjų klube daugiau nei metus laiko. Praėję unikalią mokyklą ir įveikę daugybę išbandymų jie yra pasiruošę Lietuvos Pranešėjų Forumo scenai.
 • Šioje konferencijoje pamatysite, kad bet kokios srities atstovo pranešimas gali (ir turi) būti įtaigus, įdomus ir suteikiantis naudą dalyviams.
 • Čia jūs patirsite daug gerų emocijų ir gausite praktinių patarimų, kurie pravers jūsų profesiniame ir asmeniniame gyvenime.
 • Kviečiu jus tapti istorinio ir precedento Lietuvoje neturinčio renginio dalimi!

Darius Jonauskas

VIEŠOJO KALBĖJIMO EKSPERTAI

ALGIRDAS KARALIUS

Kaip savo trūkumus paversti privalumais? Atsistok! Pasisakyk! Užsidirbk!

30 metų viešo kalbėjimo patirtis 18 pasaulio šalių. Yra 13 knygų autorius, viena iš jų "The road to success" tapo JAV bestseleriu penkiose nominacijose. Yra #1 ekspertas greito mokymo srityje ir yra pirmas oratorių klubo "Toastmasters" prezidentas.

SANDRIJA KUDIRKAITĖ

Išlaisvink savo prigimtinę balso jėgą ir kalbėk įtaigiai!

SKy Team mokymų projekto vadovė ir įkūrėja, sertifikuota tarptautinio lygio viešo kalbėjimo ir pardavimų trenerė bei fasilitatorė. Baigusi vieną stipriausių pasaulyje viešo kalbėjimo įstaigų - Blair Singer Training Academy. Viešojo kalbėjimo patirtis 37 m. Scenoje dirbo kartu su bestsellerių autoriais T. Harv Eker bei Blair Singer.

ANDRIUS IVANOVAS

Kodėl nebesiklauso? 3 užtikrinti būdai, kaip netekti kolegų ir klientų dėmesio darant pristatymą.

Paveikių kalbų vedlys Andrius Ivanovas. MILŽINIŲ KALBA prekinio ženklo kūrėjas, Retorika.lt viešojo kalbėjimo lektorius, Mykolo Romerio universiteto komunikacijos ir kūrybiškumo dėstytojas, Pasaulinės lyderystės konferencijos mokymų architektas.PRANEŠĖJAI

DOVILĖ KURPYTĖ

3 unikalūs būdai, kaip susikurti papildomas 24 val. per savaitę.

Informatikos ir elektronikos inžinierė, jauniausia inžinierė Baltijos šalyse gavusi IEEE Senior Level statusą. Paprastai skambiai vadinama "gyvenimo inžiniere". VILNIUS TECH lektorė ir 5 Europos šalių viešo kalbėjimo ir lyderystės Toastmasters International Programos kokybės direktorė.


MARIUS JANSONAS

Tavo ar banko namai. 3 sprendimai, kurie padės jaustis savo namų šeimininku ir nemokėti bankui įmokų.

Nepriklausomas paskolų ir kreditų ekspertas Lietuvoje Nr. 1. Finansų eksperto karjerą pradėjo dar 2005 metais ir per pastaruosius 15 metų savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau 33 000 000 eurų paskolų palūkanų. 2009 metais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją", o šiuo metu teikia privačias konsultacijas apie kreditus.


RASA TAMOŠIŪNAITĖ

Kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę? Vienintelis dalykas, kuris garantuotai padės.

Nuo 2013 metų dirba su didžiausių renginių ir mokymų organizatoriais Lietuvoje. Nuo 2020 m. organizuoja ir moderuoja virtualius renginius bei dirba su įvairaus turinio kūrimu (copywriting). 2021 metais tapo "Prasmės KODAS" socialinio projekto koordinatore. Buvimas apsuptai scenos žmonių įkvėpė Rasą iš renginių užkulisių lipti ant scenos ir įveikti ilgai egzistavusią viešojo kalbėjimo baimę.


NERIJUS ANDRULEVIČIUS

Auto brokerio paslaptys, kaip parduoti brangiau ir nupirkti pigiau.

Daugiau nei 20 metų dirba automobilių ir kitos įrangos pardavimų srityje. Pardavėjo karjerą pradėjo dar paauglystėje automobilių turguje, kurią eigoje keitė rinkos lyderiai - žinomi Lietuvos automobilių salonai. Šiuo metu atstovauja Auto brokerių kompaniją Vilniuje, kurioje tarpininkauja tarp klientų, kurie nori parduoti savus ar įsigyti naudotus automobilius Lietuvoje bei užsienyje.


AISTĖ JONAUSKIENĖ

Dėkingumo galia. Kaip išmokti džiaugtis kiekviena diena?

Dėkingumo Akademijos įkūrėja, dėkingumo dėžutės autorė,  emocijų paleidimų trenerė, mindfulness praktikė. Dėkingumą praktikuoja daugiau kaip 4 metus ir kasdienybėje naudoja daugiau, kaip 60 skirtingų dėkingumo praktikos būdų.


LINAS STALNIONIS

3 pokyčiai spartesniam smulkaus verslo augimui. 

UAB „Verslo inžinieriai“ savininkas ir vadovas, verslo treneris. Nuo 2016 metų padeda smulkaus verslo savininkams spręsti versle kylančius iššūkius, didinti asmeninį ir verslo našumą optimizuojant procesus, kuriant bei tobulinant sistemas. Akredituotas smulkaus verslo konsultantas, sertifikuotas "Work The System" verslo sisteminimo metodikos treneris.


DAIVA BLAŽIENĖ

Finansinis autopilotas. 3 paprasti sprendimai, kurie užtikrins finansinį saugumą.

17 metų dirba finansų sektoriuje, konsultacinės įmonės "Tavo kapitalas" steigėja ir vadovė. Padeda klientams susitvarkyti savo finansus taip, kad tinkamai paskirstytų santaupų ir investicijų užtektų dabar ir ateityje. Daugiametė praktika leidžia įžvelgti pagrindinius žmonių finansinius iššūkius, su kuriais jie kasdien susiduria bei padėti jiems juos įveikti.


JONAS KALINAUSKAS

Kodėl dietos yra pasmerktos žlugti ir kaip kartą bei visiems laikams atsikratyti viršsvorio?

Asmeniškai išbandęs įvairias mitybos ir sporto programas ir galiausiai nutraukęs priaugtų/numestų kilogramų lenktynes. Pakeitęs savo požiūrį iš "valgau emocionaliai" į "valgau sąmoningai" atsikratė 17 kilogramų. Nuo 2020 metų atstovauja pasaulinio lygio sveikatingumo programą WILDFIT ir yra sertifikuotas šios programos treneris.


RAMINTA GIRDVAINĖ

Perfekcionisto SPA. Kaip neperdegti siekiant aukščiausių rezultatų?

Pokyčių trenerė, kognityvinės elgesio psichoterapijos (KET) praktikė. Turi 13 metų patirtį komunikacijos srityje, yra gavusi koučingo sertifikatą (ICF). Veda „Points of You“ sąmoningumo žaidimų metodika, o paskutinius 4-erius metus toliau gilinasi į psichoterapiją.


ANDŽEJ MICHMEL

Andžej SUPER sistema. Jaunystės eliksyro receptas.

Daugkartinis Lietuvos Sportinės Aerobikos čempionas, 3 pasaulio čempionatų dalyvis. Sveikos gyvensenos, sporto, mitybos ir badavimo treneris, lektorius, motyvatorius, sporto klubo “Fankas” įkūrėjas bei savininkas, 2020 metais Lietuvos sveikuolių sąjungos išrinktas “METŲ SVEIKUOLIU”. Žmones treniruoja jau 27 metus, o pats aktyviai sportuoja virš 40 metų.


JURGITA MEDELYTĖ

3 saugikliai, kaip apsaugoti savo verslą arba darbo vietą nuo vagystės.

Importo-eksporto vadybininkė tarptautinėje įmonėje UAB „Gutta Baltic“. Turi 15-kos metų patirtį pardavimų srityje. Per paskutinius 15 metų - ne kartą susidūrusi su informacijos vagyste įmonėse.


TOMAS KAZLAUSKAS

Namo statyba. Kaip laiku ir neviršijant biudžeto pastatyti svajonių namą?

Nepriklausomas statybų ekspertas, daugiau nei 16 metų padedantis žmonėms pasistatyti savo svajonių namus.


AUŠRA NAUSĖDAITĖ

Kaip pažinti žmogų per 1 minutę ir susikurti svajonių komandą.

16 metų dirba pardavimuose, daugiau nei 12 metų dirba su specializuotais mokymais. Veido skaitymo technikomis domisi jau daugiau nei 5 metai ir padeda savo klientams tinkamai atsirinkti darbuotojus.

PROGRAMA


I dalis:

 • Darius Jonauskas | Šventės atidarymas.
 • Andrius Ivanovas | Kodėl nebesiklauso? 3 užtikrinti būdai, kaip netekti kolegų ir klientų dėmesio darant pristatymą.
 • Rasa Tamošiūnaitė | Kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę? Vienintelis dalykas, kuris garantuotai padės.
 • Nerijus Andrulevičius | Auto brokerio paslaptys, kaip parduoti brangiau ir nupirkti pigiau.
 • Aistė Jonauskienė | Dėkingumo galia. Kaip išmokti džiaugtis kiekviena diena?

II dalis:

 • Dovilė Kurpytė | 3 unikalūs būdai, kaip susikurti papildomas 24 val. per savaitę.
 • Jurgita Medelytė | 3 saugikliai, kaip apsaugoti savo verslą arba darbo vietą nuo vagystės.
 • Jonas Kalinauskas | Kodėl dietos yra pasmerktos žlugti ir kaip kartą bei visiems laikams atsikratyti viršsvorio?
 • Raminta Girdvainė | Perfekcionisto SPA. Kaip neperdegti siekiant aukščiausių rezultatų?

III dalis:

 • Andžej Michmel | Andžej SUPER sistema. Jaunystės eliksyro receptas.
 • Tomas Kazlauskas | Namo statyba. Kaip laiku ir neviršijant biudžeto pastatyti svajonių namą?
 • Marius Jansonas | Tavo ar banko namai. 3 sprendimai, kurie padės jaustis savo namų šeimininku ir nemokėti bankui įmokų.
 • Sandrija Kudirkaitė | Išlaisvink savo prigimtinę balso jėgą ir kalbėk įtaigiai!

IV dalis:

 • Aušra Nausėdaitė | Kaip pažinti žmogų per 1 minutę ir susikurti svajonių komandą.
 • Daiva Blažienė | Finansinis autopilotas. 3 paprasti sprendimai, kurie užtikrins finansinį saugumą.
 • Linas Stalnionis | 3 pokyčiai spartesniam smulkaus verslo augimui.
 • Algirdas Karalius | Kaip savo trūkumus paversti privalumais? Atsistok! Pasisakyk! Užsidirbk!
 • Darius Jonauskas | Šventės uždarymas.

Įsigykite konferencijos įrašą

ORGANIZATORIUS:
MB Seminarai.lt
304690605
Santariškių g. 53A-7,
LT-08441 Vilnius.

KONTAKTAI:
info@seminarai.lt
+370 686 03424