Šis vebinaras atskleidžia:

Kokią plėtros strategiją naudoja Lietuvos ir Europos multimilijonieriai, kurie per 12-24 mėn. padvigubina ar net keliais kartais išaugina savo verslų vertes

Dažnai net nenaudodami savo asmeninio kapitalo

SVARBU: žiūrėti vebinarą galėsite originalo kalba (angliškai) arba su lietuvišku įgarsinimu. Registracija baigiasi po:

Gaukite vebinaro įrašą dabar. Įveskite savo vardą ir el. pašto adresą, ir spauskite "Registruotis".

.

Ar pasiruošę užauginti savo verslą dviem ar daugiau kartų?

APIE KĄ NUTYLI DIDŽIAUSI LIETUVOS IR EUROPOS VERSLININKAI?

Sveiki,

Esu Darius Jonauskas, SEMINARAI.LT įkūrėjas. Šiuo metu vystau vieną sėkmingiausių Lietuvoje verslo savininkų klubų "Founders Club", kuriame neseniai padarėme kelis didelius atradimus.

Mūsų nariai nuolat domisi, kaip išauginti verslą ir dažniausiai koncentruojasi į pardavimus ir marketingą. Juk tai ir yra pagrindinis pajamų šaltinis ir verslo auginimo įrankis.

Tačiau prieš kurį laiką įvyko EUREKA daugeliui jų. Ir tai paskatino vieni sėkmingiausių Lietuvos verslininkų, kurie mano klube dalinosi savo patirtimi.

YRA VIENA JŲ NAUDOJAMA STRATEGIJA, KURI JIEMS PADĖJO IR PADEDA DIDINTI SAVO VERSLUS KARTAIS.

Būtent pasiklausęs jų aš ėmiau ieškoti, kas galėtų suteikti mano klubo nariams teorines bei praktines žinias ką ir kaip daryti, kad jų verslai augtų du, keturis ar net dešimt kartų.

Ir radau, mano galva, geriausią šių laikų ekspertą, kuris šią strategiją pritaikęs daugybėje savo ir savo klientų verslų, ir padėjęs jiems uždirbti didžiulius pinigus.

Būtent jo vebinaro įrašą kviečiu peržiūrėti šiandien.

Visi, kurie peržiūrės ir norės sužinoti daugiau, gaus galimybę pamatyti 150 EUR vertės papildomus mokymus už simbolinę kainą.

Gaukite vebinaro įrašą dabar. Įveskite savo vardą ir el. pašto adresą, ir spauskite "Registruotis".

.