NEMOKAMAS vebinaras atskleidžia:

Ką daro Lietuvos ir Europos multimilijonieriai bei milijardieriai, kad per metus ar du padvigubina ar net 10 kartų padidina Savo verslus?

Dažnai net nenaudodami savo asmeninio kapitalo.

SVARBU: Jūsų patogumui galėsite žiūrėti vebinarą originalo kalbą (angliškai) arba su lietuvišku įgarsinimu. Vebinaro įrašas Jums bus prieinamas NEMOKAMAI iki rugpjūčio 25, o vėliau jo kaina bus 70 eurų. Todėl peržiūrėkite jį dabar ir sutaupykite.

NEMOKAMA peržiūra baigiasi po:

Gaukite vebinaro įrašą dabar. Įveskite savo vardą ir el. pašto adresą, ir spauskite "Registruotis".

.

Ar pasiruošę užauginti savo verslą dviem ar daugiau kartų?

APIE KĄ NUTYLI DIDŽIAUSI LIETUVOS IR EUROPOS VERSLININKAI?

Sveiki,

Esu Darius Jonauskas, SEMINARAI.LT įkūrėjas. Šiuo metu vystau vieną sėkmingiausių Lietuvoje verslo savininkų klubų "Founders Club", kuriame šiemet padarėme kelis didelius atradimus.

Mūsų nariai nuolat domisi, kaip išauginti verslą ir dažniausiai koncentruojasi į pardavimus ir marketingą. Juk tai ir yra pagrindinis pajamų šaltinis ir verslo auginimo įrankis.

Tačiau neseniai įvyko EUREKA daugeliui jų. Ir tai paskatino ne bet kas, bet vieni sėkmingiausių Lietuvos verslininkų. Mano klube patirtimi dalinosi vienas "MAXIMA GROUP" įkūrėjų p. Ignas Staškevičius, verslų savininkas ir investuotojas p. Igoris Čalovas, didžiausios baldų prekybos įmonės internete "BALDAI 1" įkūrėjas p. Pijus Makarevičius ir kiti.

IR YRA VIENA JŲ NEĮTIKĖTINAI EFEKTYVI STRATEGIJA, KURI JIEMS PADEDA DIDINTI SAVO VERSLUS KARTAIS.

Būtent pasiklausęs jų strategijos aš ėmiau ieškoti, kas galėtų suteikti mano klubo nariams teorines bei praktines žinias ką ir kaip daryti, kad jų verslai augtų du, keturis ar net dešimt kartų.

Ir radau, mano galva, geriausią šių laikų ekspertą, kuris šią strategiją pritaikęs daugybėje savo ir savo klientų verslų, ir padėjęs jiems uždirbti didžiulius pinigus.

Būtent jo vebinaro įrašą šiandien Jums ir padovanosiu.

Nemokama peržiūra galioja iki rugpjūčio 25
(vėliau įrašo kaina bus 70 eurų)

Gaukite vebinaro įrašą dabar. Įveskite savo vardą ir el. pašto adresą, ir spauskite "Registruotis".

.