# KLUBO KRYPTIS

Pagrindinė tema, kurią šiame klube nagrinėjame iš visų įmanomų kampų – SPARTI VERSLO PLĖTRA ir kaip jai tinkamai pasiruošti.

Ar įmanoma pasiekti 10 metų augimą per 12 mėnesių?

Kaip tai sugeba padaryti kiti?

Verslo branda, įsigijimai, susijungimai, plėtros finansavimas ir pasiruošimas exit’ui.

# IŠSKIRTINIS TURINYS

Klubo narių ir svečių tikros istorijos be nutylėjimų ar pagražinimų apie tai, kas suveikė ar nesuveikė auginant verslus Lietuvoje ir užsienyje.

Apie tai, kas nutylima ar tik paviršutiniškai paliečiama per didžiąsias ir populiariausias viešas konferencijas.

# NESENIAI ĮVYKĘ IR PLANUOJAMI SUSITIKIMAI IR SVEČIAI

Klubo susitikimai vyksta 3-iaisiais kiekvieno mėnesio pirmadieniais (išskyrus liepą – rugpjūtį) nuo 09:30 iki 17:30.

Jei norite dalyvauti pasiteiraukite dėl laisvų vietų telefonu +370 686 03424 (Darius) arba el. paštu info [eta] seminarai.lt

RUGSĖJO 21

 • Algimantas Variakojis – daugiau nei 30 metų patirtis finansavimo pritraukimo ir privataus kapitalo investicijų valdymo srityje. Šiuo metu UAB „MesInvest“ valdybos pirmininkas, „Grigeo” nepriklausomas valdybos narys, vienas iš „Verslo angelų fondo I“, investuojančio į perspektyvias įmones, valdytojas, atsakingas už strateginį valdymą ir finansavimo pritraukimą. Praeityje beveik dešimt metų dirbo FMĮ „Finasta“ valdybos nariu, finansų makleriu ir įmonių finansų skyriaus vadovu. Yra buvęs keliolikos įmonių valdybos nariu.

  Pranešimo tema: „Kaip netapti bankų įkaitu? Įmonių finansavimas per obligacijas. Sėkmės istorijos ir praktiniai pavyzdžiai iš Lietuvos įmonių“.

 • Viktorija Vaitkevičienė – Koinvesticinio fondo, kuris kartu su privačiais investuotojais – rizikos kapitalo fondais ir verslo angelų grupėmis – investuoja į verslą pradedančias įmones (startuolius) bei verslo plėtrą vykdančias įmones, direktorė. Lietuvos verslo angelų tinklo (LitBAN) ir Europos rizikos kapitalo fondų investuotojų tinklas (EVFIN) valdybos narė.

  Pranešimo metu Viktorija papasakos plačiau apie koinvesticinio fondo veiklą ir galimybes pritraukti investicijas bei atsakys į dalyvius dominančius klausimus.

 • Gediminas Jankus – Lietuvių startuolio „Discontract” bendraįkūrėjas ir direktorius, buvęs Vaidilos teatro vadovas.

  Pranešimo metu Gediminas pasidalins savo patirtimi ir „Discontract“ (mobilios programėlės padedančios rasti namų priežiūros paslaugų teikėjus) sėkmės istorija, kaip COVID-19 pandemijos pavyko pritraukti 300 tūkst. eurų investiciją iš „Koinvesticinio fondo“ ir privačių investuotojų.

SPALIO 19

 • Jūsų laukia išskirtinis susitikimas Krizių Tyrimo Centro hibridinio mokymosi laboratorijoje Kaune.

  Šio susitikimo metu Algirdas Karalius ir Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto (LSMU) ekstremaliosios medicinos katedros lektorius, medicinos mokslų daktaras Paulius Dobožinskas papasakos apie algoritminio mokymo revoliuciją.
 • Vadovaujami P. Dobožinsko „Krizių tyrimo centro“ darbuotojai, pagal Algirdo Karaliaus metodiką, sudėjo pačias svarbiausias situacijas medicinoje tokias kaip (gaivinimas, insultas, gimdymas ir pan.) į algoritmus ir išbandė jas praktiškai hibridinio mokymo laboratorijoje „Hybrid LAB“.

  Taip ekstremalios medicinos procedūros tapo lengvai suprantamos iš išmokstamos visiems, kurie nori greitai įgyti reikalingus praktinius įgūdžius.
 • Susitikimo metu sužinosite, kaip:
  – organizuoti verslą sistemiškai;
  – padidinti įmonės vertę ir išvesti savo kompaniją į pasaulinį lygį;
  – efektyviau išmokyti savo darbuotojus reikalingų įgūdžių;
  – įmonės viduje ugdyti talentus;
  – standartizuoti verslo procesus taip, kad būtų užtikrintas nuolatinis klientų pasitenkinimas;
  – įveikti savo darbuotojų pasipriešinimą pokyčiams.

 • Turėsite unikalią galimybę pamatyti, kaip atrodo nuotolinių mokymų ateitis ir patys įsitikinsite jų efektyvumu mokydamiesi praktinių įgūdžių, kurie reikalingi prireikus gelbėti žmogaus gyvybę.

LAPKRIČIO 16 (susitikimas dėl karantino neįvyko. Data bus patikslinta vėliau)

 • Ignas Staškevičius pasidalins veiklos principais, kuriuos naudoja savo versluose ir konsultuodamas klientus. Šio susitikimo metu bus galimybė 3-4 klubo nariams iš anksto pateikti savo verslų situacijas-problemas (iki 1 puslapio apimtis) ir išgirsti Igno Staškevičiaus rekomendacijas, patarimus, kaip jas spręsti.

 • Gediminas Laucius (teisės ir mokesčių paslaugų partneris) ir Ieva Bakutienė (licencijavimo paslaugų vadovė) iš Lewben Group.

  Pranešimo tema: “Kolektyvinio investavimo subjektai – pažangi alternatyva ambicingų verslo projektų įgyvendinimui”.

  Sužinosite:
  – kolektyvinio investavimo subjektai (KIS). Kas tai?
  – kodėl verta pasitelkti KIS?
  – KIS rūšys, investuotojų teisių apsauga, mokestinės naudos, veiklos organizavimo ypatumai.
  – Palyginimas su alternatyviais investicinių projektų įgyvendinimo būdais.

[ kitų susitikimų svečiai bus patikslinti vėliau.]

ĮPRASTINĖ SUSITIKIMŲ DIENOTVARKĖ

09:30 – 09:59 Pokalbiai prie kavos
10:00 – 12:00 Pirmas pranešimas ir klausimai-atsakymai
12:10 – 13:00 Pietūs
13:00 – 15:00 Antras pranešimas ir klausimai-atsakymai
15:00 – 15:30 Kavos pertrauka
15:30 – 17:00 Trečia pranešimas ir klausimai-atsakymai

# ANKSČIAU ĮVYKĘ SUSITIKIMAI:

Dėmesio! Įvykusių susitikimų įrašus galima pamatyti įsigijus online narystę arba prieigą prie dominančio susitikimo (kainos žemiau).

4 ir 5 susitikimai įvyko nuotoliniu būdu (gegužę turėjome užsienio verslininko-praktiko išsamius mokymus apie įmonių įsigijimo procesą, o balandžio mėn. kalbėjomės su dalyviais ir klubo mentoriais apie tai, kaip elgtis krizės metu).

3 susitikimas: kovo 16 (buvo perkelta į birželio 15)

 • Pijaus Makarevičiaus pranešimas apie sparčią įmonės Baldai1 plėtrą.
 • Ryčio Davidovičiaus pranešimas „Daugiau pinigų ir vertės! Kaip augti ir finansuoti augimą“
 • Igorio Čalovo moderuojama sesija „Už kiek parduotum savo verslą?“

2 susitikimas: vasario 17

 • Pirmoje dalyje Igno Staškevičiaus pranešimas „Įsigijimų ir susijungimų virtuvė“ ir klausimų – atsakymų sesija.
 • Pagrindinės mintys iš šio pranešimo:
Paspaudę ant paveikslėlio (arba čia) galite atsisiųsti aukštos kokybės .PDF dokumentą!
 • Klausimų – atsakymų sesija:
Paspaudę ant paveikslėlio (arba čia) galite atsisiųsti aukštos kokybės .PDF dokumentą!
 • Antroje dalyje Igoris Čalovas moderavo sesiją „Už kiek parduotum savo verslą?“. Jos metu klubo nariai pristatė iš anksto pasiruoštas prezentacijas apie savo įmonių vertės skaičiavimą. Igoris pakomentavo ir padėjo suvokti, kas svarbu verslų pirkėjams ir už ką jie moka pinigus. Dalyvių pageidavimu ši dalis kartojama kovo 16.
 • Trečioje dalyje praktinė užduotis su Linu Stalnioniu.

1 susitikimas: sausio 20

 • Pirmoje dalyje Igoris Čalovas (Verslininkas, investuotojas, privataus kapitalo fondo Plaza Venture Partners vyr. partneris) kalbėjo apie tai, kaip pasiruošti sparčiai plėtrai ir pasidalino savo ilgamete patirtimi vykdant įvairius įsigijimus.

  Pagrindinės mintys iš šio pranešimo:
Paspaudę ant paveikslėlio (arba čia) galite atsisiųsti aukštos kokybės .PDF dokumentą!
 • Antroje dalyje vienos iš Igorio įmonių buvęs vadovas Marius Pilkauskas kalbėjo apie verslo brandą ir kaip ją pasiekti. Marius yra vadovų patarėjas, mentorius ir keliose įmonėse dirba nepriklausomu patariamosios valdybos nariu.

Pagrindinės mintys iš šio pranešimo:

Paspaudę ant paveikslėlio (arba čia) galite atsisiųsti aukštos kokybės .PDF failą!

# PIRMŲJŲ KLUBO METŲ TIKSLAI

1) Suteikti nariams pakankamai informacijos ir realių pavyzdžių, kad jie pasiruoštų savo verslų sparčiai plėtrai ir jų pardavimui.

2) Padėti nariams įgyti reikalingų kompetencijų, kurių reikia priimant apgalvotus sprendimus dėl įsigijimų bei susijungimų sandorių.

3) Atrinkti ir suformuoti stiprią ekspertų komandą*, kuri padės klubo nariams įgyvendinti įsigijimų, susijungimų, pardavimų sandorius.

* Ekspertus kviesime į svečius ir turėsime progą išgirsti jų pranešimus mums aktualiomis temomis bei įsitikinti jų profesionalumu, kompetencijomis ir teikiama nauda.

# PRAKTINĖ ŽINIŲ PRITAIKYMO DALIS

Iki 2021 m. sausio mėn. Founders club kartu su nariais atliks bent vieną sėkmingą įsigijimo sandorį neinvestuojant asmeninių lėšų.

# PAPILDOMA VERTĖ NARIAMS

Visi Founders club nariai turės prieigą prie atrinktos ekspertų komandos. Nariams bus taikomos geriausios įmanomos sąlygos ir įkainiai.

Ekspertų komandą sudarys mažiausiai 6 žmonės:

 • Susijungimų ir įsigijimų teisininkas
 • Bankroto ir restruktūrizavimo teisininkas
 • Finansinio ir mokestinio patikrinimo ekspertas
 • Mokesčių konsultantas
 • Finansų brokeris
 • HR konsultantas

# FOUNDERS CLUB KAINODARA

1. Įprasta metinė narystė – 4000 eurų mokant visą sumą iš karto arba 4500 eurų mokant dalimis (mokėjimų planas derinamas individualiai).

Metinė narystė susideda iš 10 susitikimų nuo sausio iki gruodžio (liepą ir rugpjūtį atostogos). Taip pat yra planuojami 2 papildomi laisvalaikio susitikimai / išvykos*.

Į kainą įskaičiuota: dalyvavimas klubo susitikimuose, kavos pertraukėlės su užkandžiais, pietūs, gėrimai, prisijungimas prie uždaros grupės, kurioje bus talpinami visų susitikimų įrašai.

2. Online metinė narystė – 2500 eurų mokant visą sumą iš karto arba 3000 eurų mokant dalimis (mokėjimų planas derinamas individualiai).

Į kainą įskaičiuota: prieiga uždaros grupės, kurioje bus talpinami visų susitikimų įrašai, prieiga prie ekspertų komandos, galimybė dalyvauti laisvalaikio susitikimuose / išvykose*. 

* į kainą neįskaičiuoti laisvalaikio susitikimai / išvykos.

# TEST DRIVE 

Pirmas apsilankymas klube:

 • 400 eurų dalyvaujant gyvai;
 • 250 eurų prieiga prie pasirinkto susitikimo įrašo;

Jei nori dalyvauti, paskambink man +370 686 03424 arba parašyk el. paštu info [eta] seminarai.lt ir nurodyk, kokia tavo verslo patirtis, kiek metų esi versle bei kokios įmonės vadovas esi.

Atsakymą dėl galimybės dalyvauti pateiksiu per 1 darbo dieną.

Pagarbiai,
Darius Jonauskas
SEMINARAI.lt įkūrėjas

+370 686 03424
info [eta] seminarai.lt